Views vCards (3.1.0) - en to bo translation catalogue (15 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: None
bo: མེད།

en: Country
bo: རྒྱལ་ཁབ།

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Display
bo: མངོན་འཆར

en: Not found
bo: མ་རྙེད

en: Address
bo: ས་གནས

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Attach to
bo: ཟུར་སྣོན་བྱེད་ས

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Displays
bo: མངོན་འཆར

en: Multiple displays
bo: མངོན་འཆར་དུ་མ
