Views vCards (3.1.0) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Title
hr: Naziv

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: None
hr: Nema

en: Country
hr: Država

en: Display
hr: Prikaz

en: Not found
hr: Nije nađeno

en: Phone
hr: Telefon

en: Address
hr: Adresa

en: Configuration
hr: Postavke

en: Full name
hr: Puno ime

en: About
hr: Opis
