Views XML Backend (2.0.1) - en to lv translation catalogue (28 entries)

en: Views
lv: Skati

en: Format
lv: Formāts

en: Separator
lv: Atdalītājs

en: Year
lv: Gads

en: Date format
lv: Datuma formāts

en: Contains
lv: Satur

en: Does not contain
lv: Nesatur

en: Is equal to
lv: Ir vienāds ar

en: Is not equal to
lv: Nav vienāds ar

en: Month
lv: Mēnesis

en: Day
lv: Diena

en: Hour
lv: Stunda

en: Minute
lv: Minūte

en: Granularity
lv: Granularitāte

en: Timezone
lv: Laikajosla

en: contains
lv: satur

en: Ordered list
lv: Sakārtots saraksts

en: Unordered list
lv: Nesakārtots saraksts

en: Display type
lv: Attēlojuma veids

en: Starts with
lv: Sākas ar

en: Custom date format
lv: Pielāgots laika formāts

en: Ends with
lv: Beidzas ar

en: Simple separator
lv: Vienkāršs atdalītājs

en: begins
lv: sākas

en: ends
lv: beidzas

en: The granularity is the smallest unit to use when determining whether two dates are the same; for example, if the granularity is "Year" then all dates in 1999, regardless of when they fall in 1999, will be considered the same date.
lv: Granularitāte ir mazākā vienība, kas jāizmanto, lai noteiktu, vai divi datumi ir vienādi; piemēram, ja granularitāte ir "Gads", visi datumi 1999. gadā neatkarīgi no tā, kad tie iekrīt 1999. gadā, tiks uzskatīti par vienu un to pašu datumu.

en: Does not start with
lv: Nesākas ar

en: Does not end with
lv: Nebeidzas ar
