Views XML Backend (2.0.1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Views
mn: Харагдацууд

en: Format
mn: Бүтэц

en: Year
mn: Жил

en: Date format
mn: Огнооны бүтэц

en: Month
mn: Сар

en: Day
mn: Өдөр
