Views Reference Field (8.x-1.3) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Title
jv: Judul

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Views
jv: View

en: Options
jv: Opsi

en: Argument
jv: Argumen
