Views Reference Field (8.x-1.3) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: Data
my: သတင်းအချက်အလက်
