Views Reference Field (8.x-1.4) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Views
fi: Näkymät

en: Options
fi: Valinnat

en: Argument
fi: Argumentti

en: Reference
fi: Viittaus
