Views Reference Field (8.x-1.4) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Title
is: Titill

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Views
is: Gagnasýn

en: Options
is: Möguleikar

en: Argument
is: Rök
