Views Reference Field (8.x-1.6) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Title
gl: Título

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Views
gl: Vistas

en: Options
gl: Opcións

en: Argument
gl: Argumento

en: Reference
gl: Referencia
