Views Reference Field (8.x-1.7) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Views
lv: Skati

en: Options
lv: Iespējas

en: Argument
lv: Arguments

en: Reference
lv: Atsauce

en: Data
lv: Dati
