Views Reference Field (8.x-2.0-alpha1) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: Full
my: အပြည့်အစုံ

en: Hide
my: ဖွက်ပါ

en: Data
my: သတင်းအချက်အလက်

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -
