Views Reference Field (8.x-2.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: Display
ta: காட்சி

en: Options
ta: தெரிவுகள்

en: Full
ta: முழு

en: Reference
ta: குறிப்பு

en: Hide
ta: மறை

en: Data
ta: தரவு

en: - Select -
ta: - தேர்ந்தெடு -

en: Mini
ta: சிறிய
