Views Reference Field (8.x-2.0-alpha3) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Display
ka: ჩვენება

en: Options
ka: პარამეტრები

en: Argument
ka: არგუმენტი

en: Full
ka: სრული

en: Hide
ka: დამალვა
