Views Reference Field (8.x-2.0-alpha3) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: Display
kn: ಪ್ರದರ್ಶಕ

en: Options
kn: <b>ಆಯ್ಕೆಗಳು</b>

en: Full
kn: ಸಂಪೂರ್ಣ

en: Hide
kn: ಅಡಗಿಸು(_H)

en: Data
kn: ದತ್ತಾಂಶ
