Views Reference Field (8.x-2.0-alpha3) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Display
vi: Hiển thị

en: Options
vi: Tùy chọn

en: Full
vi: Đầy đủ

en: Hide
vi: Ẩn

en: Data
vi: Dữ liệu

en: Items per page
vi: Số mục trên một trang
