Views Reference Field (8.x-2.0-alpha4) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Views
fa: نماها

en: Display
fa: نمایش

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: Argument
fa: آرگومان

en: Full
fa: کامل

en: Reference
fa: ارجاع

en: Hide
fa: پنهان کن

en: Data
fa: داده

en: Mini
fa: کوچک

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه
