Views Reference Field (8.x-2.0-beta10) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Display
km: បង្ហាញ

en: Options
km: ជម្រើស

en: Default value
km: តម្លៃ​លំនាំដើម

en: - Select -
km: - ជ្រើស -

en: - Select a value -
km: - ជ្រើស​តម្លៃ​មួយ -
