Views Reference Field (8.x-2.0-beta4) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Views
jv: View

en: Display
jv: Tampilan

en: Options
jv: Opsi

en: Argument
jv: Argumen

en: - Select -
jv: - Pilih -

en: - Select a value -
jv: - Pilihānā biji -
