Views Reference Field (8.x-2.0-beta5) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Display
ca: Visualització

en: Options
ca: Opcions

en: Default settings
ca: Opcions predeterminades

en: Argument
ca: Paràmetre

en: Reference
ca: Referència

en: Data
ca: Dades

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: Full pager
ca: Paginador complet

en: Mini pager
ca: Paginador mini

en: Pagination
ca: Paginació

en: - Select a value -
ca: - Seleccioneu un valor -

en: Display Id
ca: Id de la presentació

en: Allowed plugins: @view
ca: Connectors permesos: @view
