Views Reference Field (8.x-2.0-beta8) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Display
cs: Zobrazit

en: Options
cs: Možnosti

en: Default settings
cs: Výchozí nastavení

en: Default value
cs: Výchozí hodnota

en: - Select -
cs: - Vyberte -

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: Formatter settings
cs: Nastavení formátovače

en: - Select a value -
cs: -Vybrat hodnotu -

en: Type of item to reference
cs: Typ položky pro referenci

en: Reference method
cs: Způsob reference
