Views Reference Field (8.x-2.0-beta8) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Options
da: Valg

en: Default settings
da: Standardindstillinger

en: Default value
da: Standardværdi

en: - Select -
da: - Vælg -

en: Items per page
da: Antal elementer

en: Full pager
da: Fuld sideskifter

en: Mini pager
da: Lille sideskifter

en: Pagination
da: Sideinddeling

en: Formatter settings
da: Indstillinger for formatering

en: - Select a value -
da: - Vælg en værdi -

en: Type of item to reference
da: Typen af element der skal refereres til

en: Reference method
da: Referencemetode

en: Entity reference selection plugin settings
da: Indstillinger for entity-reference-valg-plugin
