Views Reference Field (8.x-2.0-beta8) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: Views
he: היבטים

en: Display
he: תצוגה

en: Options
he: אפשרויות

en: Default settings
he: הגדרות ברירת מחדל

en: Argument
he: ארגומנט

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: Data
he: נתונים

en: - Select -
he: - בחירה -

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: Mini pager
he: מיני ביפר

en: Pagination
he: דפדוף

en: - Select a value -
he: - בחירה -

en: Type of item to reference
he: סוג הפריט לשיוך

en: Reference method
he: שיטת הפניה

en: Entity reference selection plugin settings
he: הגדרות לפלאגין בחירה של רפרנס ליישות
