Views Reference Field (8.x-2.0-beta8) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Views
mr: याद्या

en: Display
mr: दाखवा

en: Options
mr: विकल्प

en: Default value
mr: मुलभूत मूल्य

en: Type of item to reference
mr: संदर्भास द्यावयाच्या आयटमचा प्रकार

en: Reference method
mr: संदर्भाची पद्धत
