Views Reference Field (8.x-2.0-beta9) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Views
eu: Bistak

en: Display
eu: Bistaratu

en: Options
eu: Aukerak

en: Default settings
eu: Ezarpen lehenetsiak

en: Argument
eu: Argumentua

en: Default value
eu: Balio lehenetsia

en: Data
eu: Datu

en: - Select -
eu: - Aukeratu -

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: Full pager
eu: Bilagailua osoa

en: Mini pager
eu: Mini-bilagailua

en: - Select a value -
eu: - Balioa aukeratu -
