Views Reference Field (8.x-2.0-beta9) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Views
fi: Näkymät

en: Display
fi: Näyttö

en: Options
fi: Valinnat

en: Default settings
fi: Oletusasetukset

en: Argument
fi: Argumentti

en: Default value
fi: Oletusarvo

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: Full pager
fi: Täysikokoinen sivunvalitsin

en: Mini pager
fi: Mini-sivunvalitsin

en: Pagination
fi: Sivutus

en: - Select a value -
fi: - Aseta arvo -

en: Type of item to reference
fi: Viitattavan kohteen tyyppi

en: Reference method
fi: Viittaustapa

en: Entity reference selection plugin settings
fi: Entiteettiviittauksen valintaliitännäisen asetukset
