Views Reference Field (8.x-2.0-beta9) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Display
gu: પ્રદર્શન

en: Options
gu: વિકલ્પો

en: Default value
gu: મૂળભૂત કિંમત

en: Data
gu: માહિતી

en: Reference method
gu: સંદર્ભ પદ્ધતિ
