Views Reference Field (8.x-2.0-beta9) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Display
sk: Zobraziť

en: Options
sk: Nastavenia

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: Data
sk: Údaje

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: Full pager
sk: Plný stránkovač

en: Mini pager
sk: Mini stránkovač

en: Pagination
sk: Stránkovanie

en: Formatter settings
sk: Nastavenia formátovača

en: - Select a value -
sk: - Zvoľte hodnotu -

en: Type of item to reference
sk: Typ položky, na ktorú sa má referencia vzťahovať
