Views Reference Field (8.x-2.0-beta10) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Display
bo: མངོན་འཆར

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: Default settings
bo: སོར་བཞག་སྒྲིག་འགོད།

en: Argument
bo: འཇུག་གྲངས

en: Default value
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས

en: Data
bo: གཞི་གྲངས

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - Select a value -
bo: - ཐོབ་གྲངས་ཤིག་གདམ་པ-
