Views Reference Field (8.x-2.0-beta10) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Display
el: Εμφάνιση

en: Options
el: Επιλογές

en: Argument
el: Παράμετρος

en: Default value
el: Προεπιλεγμένη τιμή

en: Data
el: Δεδομένα

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: Pagination
el: Σελιδοποίηση

en: - Select a value -
el: - Επιλέξτε μία τιμή -

en: Type of item to reference
el: Πληκτρολογήστε το στοιχείο αναφοράς

en: Reference method
el: Μέθοδος αναφοράς

en: Entity reference selection plugin settings
el: Ρυθμίσεις πρόσθετου επιλογής αναφοράς οντότητας
