Views Reference Field (8.x-2.0-beta10) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Views
fa: نماها

en: Display
fa: نمایش

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: Default settings
fa: تنظیمات پیش‌فرض

en: Argument
fa: آرگومان

en: Default value
fa: مقدار پیش‌فرض

en: Data
fa: داده

en: - Select -
fa: - انتخاب -

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - Select a value -
fa: - یک مقدار را انتخاب کنید -

en: Type of item to reference
fa: نوع آیتم برای مرجع شدن

en: Reference method
fa: روش ارجاع

en: Entity reference selection plugin settings
fa: تنظیمات انتخاب افزونه ارجاع موجودیت
