Views Reference Field (8.x-2.0-beta10) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Display
hr: Prikaz

en: Options
hr: Opcije

en: Default value
hr: Zadana vrijednost

en: - Select -
hr: - Odaberi -

en: - Select a value -
hr: - Izaberite vrijednost -
