Views Reference Field (8.x-2.0-beta10) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Views
ro: Vizualizări

en: Display
ro: Afișaj

en: Options
ro: Opțiuni

en: Default value
ro: Valoare implicită

en: Data
ro: Dată

en: - Select -
ro: -Selectați-

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: Pagination
ro: Paginație

en: Formatter settings
ro: Setări de formatare

en: - Select a value -
ro: - Selectați o valoare -

en: Type of item to reference
ro: Tipul elementului referit

en: Reference method
ro: Metodă de referință

en: Entity reference selection plugin settings
ro: Setări pentru extensia de selectare a referinței către o entitate
