Vimeo Upload (8.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Previous
cy: Cynt

en: Next
cy: Nesaf

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Name
cy: Enw

en: Error
cy: Gwall

en: Custom
cy: Addasu

en: Not installed
cy: Heb ei osod
