Vimeo Upload (8.x-1.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Previous
dz: ཧེ་མམ།

en: Next
dz: ཤུལ་མམ།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Name
dz: མིང་།

en: Error
dz: འཛོལ་བ་

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་

en: Not installed
dz: གཞི་བཙུག་མ་འབད་བས་
