Vimeo Upload (8.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Previous
hr: Prethodna

en: Next
hr: Sljedeći

en: Description
hr: Opis

en: Name
hr: Naziv

en: Error
hr: Greška

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Not installed
hr: Nije instalirano

en: About
hr: Opis
