Vimeo Upload (8.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Previous
jv: Sakdurunge

en: Next
jv: Sakterusé

en: Description
jv: Katrangan

en: Name
jv: Jeneng

en: Error
jv: Salah

en: Custom
jv: Kostum

en: Not installed
jv: Ora dipasang

en: About
jv: Ngenani
