Vimeo Upload (8.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Previous
kk: Алдыңғы

en: Next
kk: Келесі

en: Description
kk: Сипаттама

en: Name
kk: Аты

en: Error
kk: Қате

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Not installed
kk: Орнатылмаған
