Vimeo Upload (8.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Previous
kn: ಹಿಂದಿನ

en: Next
kn: ಮುಂದಕ್ಕೆ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Error
kn: ದೋಷ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: About
kn: ಕುರಿತು
