Vimeo Upload (8.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Previous
ku: پێشوو

en: Next
ku: دواتر

en: Description
ku: دەربارە

en: Name
ku: ناو

en: Error
ku: هەڵە

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Not installed
ku: دانەمەزرێنراوە

en: About
ku: دەربارە
