Vimeo Upload (8.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Previous
nl: Vorige

en: Next
nl: Volgende

en: Description
nl: Beschrijving

en: Name
nl: Naam

en: Error
nl: Fout

en: Custom
nl: Aangepast

en: Not installed
nl: Niet geïnstalleerd

en: About
nl: Over

en: Copied!
nl: Gekopieerd!
