Vimeo Upload (8.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Previous
nn: Forrige

en: Next
nn: Neste

en: Description
nn: Beskriving

en: Name
nn: Namn

en: Error
nn: Feil

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Not installed
nn: Ikkje installert
