Vimeo Upload (8.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Previous
sk: Predchádzajúce

en: Next
sk: Ďalej

en: Description
sk: Popis

en: Name
sk: Názov

en: Error
sk: Chyba

en: Custom
sk: Vlastná

en: Not installed
sk: Nenainštalovaný

en: About
sk: Informácie o

en: Copied!
sk: Kopírované!
