Vimeo Upload (8.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Previous
ta: முந்தைய

en: Next
ta: அடுத்து

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Name
ta: பெயர்

en: Error
ta: பிழை

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Not installed
ta: நிறுவப்படவில்லை

en: About
ta: பற்றி
