Vimeo Upload (8.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Previous
th: ก่อนหน้า

en: Next
th: ถัดไป

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Error
th: ผิดพลาด

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Not installed
th: ไม่ได้ติดตั้งไว้

en: About
th: เกี่ยวกับ
