Vimeo Upload (8.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Previous
tr: Önceki

en: Next
tr: Sonraki

en: Description
tr: Açıklama

en: Name
tr: İsim

en: Error
tr: Hata

en: Custom
tr: Özel

en: Not installed
tr: Kurulu değil

en: About
tr: Hakkında
