Vimeo Upload (8.x-1.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Previous
ar: السابق

en: Next
ar: التالي

en: Description
ar: الوصف

en: Name
ar: الاسم

en: Error
ar: خطأ

en: Custom
ar: مخصص

en: Not installed
ar: غير مركب

en: About
ar: حول
