Vimeo Upload (8.x-1.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Description
ast: Descripción

en: Name
ast: Nome

en: Error
ast: Fallu

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Not installed
ast: Ensin instalar
