Vimeo Upload (8.x-1.0-alpha2) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Previous
bn: পিছনে

en: Next
bn: পরবর্তী

en: Description
bn: বিবরণ

en: Name
bn: নাম

en: Error
bn: ত্রুটি

en: Not installed
bn: ইন্সটল করা নয়

en: About
bn: সম্পর্কে
