Vimeo Upload (8.x-1.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Previous
eo: Antaŭa

en: Next
eo: Sekva

en: Description
eo: Priskribo

en: Name
eo: Nomo

en: Error
eo: Eraro

en: Custom
eo: Propra

en: Not installed
eo: Ne instalita
