Vimeo Upload (8.x-1.0-alpha2) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Previous
es: Anterior

en: Next
es: Siguiente

en: Description
es: Descripción

en: Name
es: Nombre

en: Custom
es: Personalizado

en: Not installed
es: No instalado

en: About
es: Acerca de
